Velikonoce budou!

Velikonoce budou!

I když na apríla leckde sněžilo a Smrtná neděle nás zmrazila, Velikonoce se nezadržitelně blíží, aby nás i letos zaplavily nadějí a radostí z nového života.


Jarní poklady - pro zdraví a hlavně pro radost!

Jarní poklady - pro zdraví a hlavně pro radost!

Asi to tak vnímáme všichni - jen co přišlo (snad oprávněné) uvolnění z dvouletých kleští pandemie, dolehlo na nás něco ještě tíživějšího. Skutečná válka, v Evropě, pár set kilometrů od našich hranic. V médiích před tím není úniku, děsivé zprávy z míst bojů střídají většinou také nepovzbudivé úvahy, jak to může dopadnout, a jak to změní dosavadní svět.


Nebojme se Valentýna

Nebojme se Valentýna

Taky vás drtí záplavy růžových srdíček a agresivní výzvy k oslavě zamilovanosti? Ve velkých obchodech i na internetu to vypadá, jakoby svatý Valentin nebyl patronem zamilovaných, ale obchodníků. A není divu. Kouzlo Vánoc je nenávratně pryč, dny se ale už viditelně prodlužují, a když zrovna nemrzne, jak když praští, ve vzduchu začíná být nesměle cítit jaro. Tak proč to i trochu neoslavit a neudělat si radost? A největší je přece ta, kterou sdílíme s lidmi, které máme rádi.


Tvořte a pomáhejte s námi

Tvořte a pomáhejte s námi

Chcete mít letos o Vánocích originální a vlastnoručně vyrobené dekorace? A nevíte, jak do toho? Máme pro vás pečlivě připravené tvořivé sady z Dílny U beránka, které můžete doplnit barevnými česanci JaDoLi. A co vánoční pohledy? Možná jsou přežitek, ale vlastnoručně vybarvené určitě někoho potěší.


Dárky, které vážně potěší

Dárky, které vážně potěší

Každý rok se to opakuje. Chceme k Vánocům udělat radost kolegům v práci, kamarádům, babičkám a dědečkům. Prostě spoustě lidí, které máme rádi, ale vlastně ani moc nevíme, co mají rádi oni, nebo co potřebují a co by je opravdu potěšilo. A současně nechceme kupovat úplné banality, vyrobené z laciných materiálů, které cestou k nám objely půl zeměkoule.


Otevíráme...

Otevíráme...

Konečně je to tady! Vítejte v prodejní galerii produktů certifikovaných regionálními značkami.