Před pár lety mi jeden můj známý psycholog, kterého si nesmírně vážím, řekl větu o které jsem tehdy netušila, jak zásadní se pro mě stane. „To, co člověk dělá, co ho baví, co ho zajímá a láká do 12 let života, to je to opravdu ryzí. To vystihuje jeho podstatu a to, kam ho to táhne a kam má tendenci se přirozeně směrovat.“ A mě najednou bylo jasné, proč dělám to, co dělám.

Pořád jsem hledala „to ono“.  Nejprve jsem studovala, pak jsem hodně cestovala, potom jsem „to ono“ hledala při zahraničním studiu na cestách. A potom se kolečko uzavřelo, a já jsem se třemi malými dětmi opět usedla za mašiny a věděla jsem, že „to ono“ je konečně nalezeno.

Na mé práci se mi líbí, že pro naše děti není imaginární. Mohou si na ni sáhnout, vidí výsledky, proces tvorby a potom i užitek, který to přináší. Vše co vytvářím je vyrobeno s maximální precizností a péčí tak, aby se to Vám zákazníkům  nejen líbilo a přinášelo Vám to příjemný pocit a uspokojení, ale mělo to pro Vás vždy i hodnotu užitnou a dlouho a dobře Vám to sloužilo.