Mgr. Pavlína Kordíková – Pocket design – originály šité na míru

Mám ráda věci, které jsou pěkné a zároveň přinášejí užitek, pohodlí a komfort. Proto takové i vyrábím. Mám ráda kvalitní a dobré materiály. Mé výrobky se vždy vyznačují perfektním zpracováním a maximální precizností řemeslného provedení.

Můj příběh asi nejlépe vystihl jeden můj známý psycholog, když mi řekl:
"To co člověk dělá, co ho baví, co ho zajímá a láká do 12 let života, to je to opravdu ryzí. To vystihuje jeho podstatu a to, kam ho to táhne a kam má tendenci se přirozeně směrovat."
A mně najednou bylo jasné proč dělám to co dělám. 

Pořád jsem hledala "to ono". Nejprve jsem studovala, pak jsem hodně cestovala, potom jsem v zahraničí i studovala. Ale stále mi nebylo jasné, co vlastně hledám. Kolečko se uzavřelo až ve chvíli, kdy jsem už se třemi malými dětmi opět usedla za šicí stroje a věděla, že jsem "to ono" konečně nalezla.

Na mé práci se mi líbí, že pro naše děti není imaginární. Mohou si na ni sáhnout, vidí výsledky, proces tvorby a potom i užitek, který to přináší. 

Vše co tvořím je vyrobeno s maximální pečlivostí, aby se to nejen líbilo a přinášelo to příjemný pocit a uspokojení, ale mělo to  vždy i hodnotu užitnou a dlouho a dobře Vám to sloužilo.