Co a kde dělám:

Extra džem

Džem BEZ cukru

Naše ovocné dobroty vznikají ve Žďáře v Moravského krasu, téměř na dohled od proslulé propasti Macocha, v kraji skalnatých strání porostlých šípky, které září a lákají k utržení.  

Jak jsem se k tomu dostala:

Měli jsme tetičku, jmenovala se Anastázie Veselá, říkali jsme jí Anda. Teta Anda byla  krásná, inspirativní, vzdělaná, hebká, žádoucí, veselá. Po tetě Andě jsme měli doma grafiku, kterou tuší nakreslila v roce 1907. A tenhle rodinný poklad se v rukou grafika proměnil v naše logo.

Marmelády a džemy jsme nejen pro svoji potřebu vyráběli více než třicet let, ale teprve v roce 2019 jsme na ně umístili naše logo a nabídli je i Vám.

Čím jsou naše výrobky zajímavé:

Naší hlavní specialitou je šípková, kterou ochutnali už i v Indii. Ale platí, kolik lidí, tolik chutí. Představujeme Vám džemy vyrobené s láskou, s vášní pro kombinace jednotlivých druhů ovoce, džemy, ve kterých se snoubí ovoce s kořením. Celá výroba je už od sběru ovoce, přes vlastní vaření džemu, až po nalepení papírové etikety jen a pouze ruční prací. Konzervanty, barviva a umělá dochucovadla u nás nenajdete. A vyrábíme i Džem zcela BEZ přidaného cukru!

Veselá marmeláda je jedlý dárek, který dokáže vykouzlit úsměv. A navíc si v něm odnášíte domů i kousek „našeho úsměvu“. Pokud vám, jako řadě dalších, vrtá hlavou otázka, zda přidáváme do „Veselé marmelády“ také houbičky či marihuanu, tak „zatím“ ne. Veselé marmelády jsou prostě ty, které Vám zpříjemní vaše rána či chutnou svačinku během dne.

A co vám ještě nabízíme?

Objednávat můžete i marmelády na zakázku, například „Svatební marmeládu“ nebo jako firemní dárek (pro zaměstnance, obchodní partnery...) dle vašich představ.