Co a kde děláme:

Blanka Mudrová - original handbags je již tradiční módní značkou, která se od svého vzniku zabývá výrobou kabelek, aktovek, peněženek a jiných módních doplňků, tedy tím, co se dříve souhrnně nazývalo výroba kožené galanterie. Návrhářskou a šicí dílnu máme na Vysočině v obci Rynárec, tradice šití kůže jde zpátky po několik generací. Naší snahou je přinášet na český i zahraniční trh kvalitní módní doplňky, na kterých se podílely ruce zkušených brašnářů a jsou ušité na klasických brašnářských strojích ze Zlína a Boskovic. Těmto doplňkům a kabelkám dodáváme punc originality a prémiové ruční výroby.

Jak jsme se k tomu dostali:

Obor, ve kterém Blanka pracuje, nikdy nestudovala. Absolvovala obchodní akademii, poté ale pracovala v DUP (Družstvo uměleckého průmyslu) Pelhřimov, které se zabývá koženou galanterií, jako vývojář. Po revoluci si s manželem založila živnost a ušila několik kolekcí kabelek. Ty se následně okamžitě prodaly, a bylo jasno.

Čím jsou naše výrobky zajímavé:

Kabelky jsou vyrobené od základu na jednom místě. Nepracujeme s polotovary. Používáme jen kvalitní materiály. Na některé výrobky umisťujeme aplikaci ručně mačkané kůže. Každý výrobek je originál.

Co nabízíme:

Není problém vyhotovit zákazníkovi produkt na míru nebo na přání. Je také možnost ražby na výrobky, ať v podobě různých motivů, nebo monogramů. Vždy po dohodě. Blanka Mudrová se zabývá také tvorbou kožených a olejových obrazů, které můžete vidět na v její prodejní galerii i na výstavách.